Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri 1
Cam Balkon Sistemleri 2

AÇIKLAMA

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri esas olarak kış aylarının olumsuz hava şartlarında bir taraftan korunaklı bir ortam oluşturabilmek diğer taraftan da balkon kullanımını devam ettirebilmek için tasarlanmış özel bir uygulamadır.

 

Cam balkon sistemleri ile estetik ve çok fonksiyonlu balkonlar elde edilebilmektedir. Bu sistem içerisinde yer alan farklı tercihlerde özellikle de; camların katlanarak bir noktada ya da balkonun büyüklüğüne göre farklı noktalarda toplanabilme özellikleri ve farklı renk seçenekleri cam balkon sistemlerinin kullanışlı yapısını ön plana çıkartmaktadır.

 

Kullanışlı olmasının yanı sıra cam balkon sistemlerinde tercih edilen temperli camlar ile yani kırılması durumunda küçük parçalara ayrılarak insanlara ve çevreye herhangi bir zarar vermeyen yapısı ile güvenli olan bu sistemler başta Uşak’ta çevre illerde İzmir ve Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de her geçen gün daha da yaygınlaşarak kullanılmaktadır.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri yetişmiş kadrosu ve en son teknolojik imkanlarla donatılmış servis ağı ile cam balkon sistemleri sektöründe sadece montaj hizmeti vermektedir. Uşak’ta imalat atölyelerinde özellikle de Doğan Güneş Cephe Sistemleri firmasının kendi atölyesinde bizzat ürettiği sistemleri tecrübeli çalışanları ile oradan alarak montajı uygulanacak sahaya taşıyan Doğan Tente başarılı ve sorunsuz bir şekilde montaj uygulamasını tamamlamaktadır.

 

Doğan Tente cam balkon sistemleri içerisinde; beşli sürme dikey çalışır cam balkon, yatay çalışır cam balkon, 5’li cam sürme ve stor perde kepenk tarzında modellerini başarı ile montajlayarak hizmet verdiği Uşak ve çevre illerde sorunsuz hizmet kimliği ile tanınmaktadır.

 

İş öncesinde montaj sırasında ve montaj sonrasında verdiği hizmet ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan Doğan Tente onlara sağladığı uygun ödeme fırsatları ile de oldukça ilgi toplamış güvenilir bir firmadır.

 

Doğan Tente farklı ile uygulanan cam balkon sistemleri ile gerek evlerde gerekse de iş yerlerinde hem estetik hem kullanışlı yeni alanlar oluşturulabilmektedir. Doğan Tente Cephe Sistemleri atölyelerde üretilmiş ürünleri alarak ürünlerin uygulanacağı yerde verdiği montaj hizmetinde güvenliği (özellikle çocuk güvenliğini) üst seviyede tutmakta ve ileride oluşabilecek kazalara karşı tedbirler almaktadır.

 

Şekil, renk ve fonksiyon özellikleri bağlamında çeşitli alternatifleri bulunan cam balkon sistemlerinde Doğan Tente hangi model ya da özellik olursa olsun yetişmiş tecrübeli elemanları ve teknolojik alt yapısı ile kolaylıkla montaj hizmeti verebilmektedir.

 

Montaj sahasında bölgede yaptığı işlerle adından sıklıkla başarı ile söz edilen Doğan Tente cam balkon sistemleri sektöründe montaj sonrasında da müşterilerine verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmış öncü bir kuruluştur.


TEKLİF AL!

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

Kvkk Aydınlatma Metni okudum kabul ediyorum