Dikey Store

Dikey Store 1
Dikey Store 2

Açıklama

Dikey Store

Store sistemleri ister kış bahçesi ister şeffaf store isterse de dikey store olsun hangi konumda olduğu farketmeksizin 50 cm ila 250 cm arasında değişen dikey yönde yere doğru açılan bir sistemdir. Doğan Tente tarafından montajı gerçekleştirilen dikey store tente sistemleri istenildiği takdirde güneşin konumuna göre de ayarlanabilmektedir.

 

Merkezi Uşak’ta bulunan Doğan Tente Cephe Sistemleri başta Uşak olmak üzere çevre illerde İzmir ve Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de dikey store tente sistemleri sahasında montaj hizmeti vermektedir.

 

Doğan Güneş Cephe Sistemleri ve diğer atölyelerde imalatı gerçekleştirilen dikey store tente sistemleri kolay açılıp kapanabilen ve bir rula üzerinde sarılı olarak bulunan özel kumaşlardan üretilmektedir.

 

Doğan Tente tarafından konumu ve yeri farketmeksizin montajı gerçekleştirilen dikey store tente sistemleri ev, ofis, teras ve balkon gibi güneş ışınlarına doğrudan maruz kalan yerlerde güneş ışınlarının direk gelmesine engel olarak mekanları kullanışlı hale getirmektedir. Aynı zamanda eşyalarında güneş ışınlarından olumsuz anlamda etkilenmesi engellenebilmektedir.

 

Dikey store tente sistemleri temizliği ve bakımı kolay ve oldukça uzun ömürlüdür. Ekonomik yapısı ve artılarının yanı sıra Doğan Tente Cephe Sistemleri’nin kalite ve farkı ile montajı gerçekleştirilen dikey store tente sistemleri aynı zamanda estetik görünümü ve mekanın görsel özelliklerini zenginleştiren yönü olarak hem Uşak’ta hem de çevre illerde oldukça rağbet görmektedir.

 

Doğan Tente dikey store tente sistemlerinin montaj işlemleri sırasında oldukça titiz davranmakta müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak kendi misyonunu işine aksettirmektedir.

 

Dikey store tente sistemleri montaj işlemi sonrasında Doğan Tente Cephe Sistemleri tarafından müşterilerine sağlanan uygun ödeme kolaylıkları ile oldukça rağbet görmektedir.

 

Doğan Tente dikey store tente sistemleri montajı öncesinde, montaj uygulama sırasında ve montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra işinin her bir aşamasında alanında uzman isimlerle çalışarak sorunsuz bir uygulama hizmeti vermektedir.

 

Doğan Tente tecrübesi ve kalite farkı ile Uşak ve çevresinde dikey store tente uygulamalarında sorunsuz uyguladığı montaj işlemleri ile adından başarı ile söz ettirmektedir.

 

Cephe sistemleri sahasında sadece montaj işlemlerini üstlenerek sektördeki öncü kimliğini pekiştiren Doğan Tente store sistemleri sahasında özellikle kış bahçesi, şeffaf store ve dikey store tente sistemleri gibi sahalarda üstlendiği projeler ve sürekli arttırdığı hizmet portföyü ile markasına değer katmakta Uşak, İzmir ve Ege Bölgesi’nde hatta tüm Türkiye’de kurduğu kesin çözüm ortaklıkları ile sektörde başarılarla dolu kalıcı bir iz bırakmaktadır.


TEKLİF AL!

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

Kvkk Aydınlatma Metni okudum kabul ediyorum