Kış Bahçesi

Kış Bahçesi 1
Kış Bahçesi 2

AÇIKLAMA

Kış Bahçesi

Uşak’ta tente sektöründe faaliyetlerine devam eden ve hizmet ağını başta Uşak ve çevresi olmak üzere İzmir ve Ege Bölgesi’ne ve buradan da tüm Türkiye’yi kuşatacak şekilde büyüten Doğan Tente Cephe Sistemleri hizmet verdiği store sistemleri sahasında kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store ürünlerinin montajını gerçekleştirmektedir.

 

Doğan Tente genel olarak olumsuz kış şartlarında bahçe imkanlarından yararlanabilmek ve iş yerlerinizde ekstra korunaklı alanlar oluşturabilmek amacıyla tasarlanan kış bahçesi uygulamalarının montajını üstlenmekte ve imza attığı projelerde montaj öncesi sırası ve sonrasında verdiği hizmetle müşterilerinin beğenisini kazanmış saygın bir firmadır.

 

Kış bahçesi temizliği ve bakımı kolay olan üstelik şeffaf özelliği ve açılır kapanır yapısı ile olumsuz hava koşullarına aldırış etmeden işinizi rahatlıkla görebileceğiniz korunaklı bir mekan elde etmenize olanak sağlamaktadır.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri üretimi gerçekleştirilmiş ürünlerin montajını alanında yetişmiş uzman personeli ile gerçekleştirmekte ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetini sektördeki öncü kimliği ile bütünleştirerek yoluna başarıyla devam etmektedir.

 

Doğan Tente özellikle kış bahçesi tente sistemlerinin montajı sonrasında müşterilerine sağladığı uygun ödeme kolaylıkları ile Uşak’ta tente sektöründe adından söz ettiren müşteri odaklı bir firma olarak anılmaktadır.

 

Başta Uşak ve çevresinde olmak üzere çevre illerde özellikle de İzmir ve Ege Bölgesi’nde ekonomik yapısı estetik görünümü ve kullanışlı özelliği ile sıklıkla tercih edilen kış bahçesi isteğe göre fermuarlı ya da kollu olabilmektedir. Motor sisteminin de entegre edilebildiği kış bahçesi tente uygulamaları şeffaf dış cephesi ve açılır kapanır özelliği sayesinde 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilmekte bakımı ve temizliği kolay olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Uşak’ta Doğan Güneş Cephe Sistemleri gibi atölyelerde imalatı gerçekleştirilen kış bahçesi tente sistemleri Doğan Tente tarafından sorunsuz bir şekilde istenilen alana montaj edilebilmektedir.

 

Kış bahçesi uzun ömürlü yapısı ve gerek rüzgar gerekse de yağmur gibi olumsuz hava şartları ve aşırı sıcak ya da aşırı soğuktan muhafaza eden korunaklı yapısı ile yoğun şekilde talep görmekte ve farklı renk ve desen seçenekleri ile insanların beğenisine hitap edebilmekte uygulama sonrasında sağladığı bakım hizmetleri de müşterilerinin takdirini kazanmaktadır.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri insanlar için bir çok avantajı yapısında barındıran kış bahçesi uygulamasının montajını üstlenerek müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru yöntemlerle cevap verebilmekte ve onların sorunlarını teknolojik alt yapısı, geniş hizmet ağı ve profesyonel yaklaşımı ile  çözüme kavuşturmaktadır.


TEKLİF AL!

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

Kvkk Aydınlatma Metni okudum kabul ediyorum