HAKKIMIZDA


Doğan Tente Cephe Sistemleri Uşak ve bölge illerde cephe sistemleri sektöründe sadece montaj hizmeti vermek üzere kuruluşu tamamlanmış gerek teknik alt yapısı gerekse de montaj sahasında uzman kadrosu ile yetkin bir markadır.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri halihazırda Uşak’ta kendi atölyesinde tente ve alüminyum uygulamaları ile üretim gerçekleştiren Doğan Güneş Cephe Sistemleri firmasının sektörde özellikle de montaj anlamında karşılaştığı yoğun taleplere bir cevap verebilmek amacıyla Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından oluşturulmuş yeni bir markadaır.

 

Bu noktada Doğan Tente Cephe Sistemleri yeni bir firma değeri taşısada sahip olduğu geçmişi ve tecrübesi ile özellikle Uşak ve civarında faaliyet gösteren köklü bir marka değerine hakim müşteri odaklı bir kurumdur.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri sadece montaj ve montaj sonrası bakım hizmeti verdiği sektörde üç ana başlık üzerinden store sistemleri, pergola sistemleri ve cam balkon sistemleri olarak faaliyet alanını belirlemiştir.

 

Store sistemleri içerisinde kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store; pergola sistemleri içerisinde raylı otomatik pergola ve oval pergola; cam balkon sistemleri içerisinde ise beşli sürme dikey çalışır cam balkon, yatay çalışır cam balkon, beşli cam sürme ve store perde kepenk tarzında uygulamalarını hizmet portföyünde barındıran Doğan Tente Cephe Sistemleri yaptığı ve yapacağı montaj işlerinde müşterilerinin beğenisine ve fikirlerine daima değer vermektedir.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri montaj hizmetini verdiği sahada sorunsuz projelere imza atmak için teknik alt yapısını sürekli güncellemekte ve çalışanlarını belirli aralıklarla eğitime tabi tutarak kaliteli hizmet misyonunu sorunsuz bir şekilde müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

Hizmet verdiği sahada hem T.S.E. standartlarına hem de uluslararası standartlara dikkat ederek kaliteli hizmet anlayışını montaj sahasına taşıyan Doğan Tente Cephe Sistemleri aynı zamanda müşterilerine sağladığı alternatifli ödeme kolaylıkları ile de müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışının tüm gerekliliklerini uygulamaya çalışmaktadır.

 

Gerek montaj gerekse de montaj sonrası bakım hizmeti veren Doğan Tente Cephe Sistemleri kendi misyonunu müşteri odaklı zenginleştirmiş ve bu anlamda belirli disiplinleri kendisinin vaz geçilmezi kılmıştır. Bu anlamda montaj sahasında daha öncesinde belirlenen takvime riayet eden Doğan Tente Cephe Sistemleri müşterilerinin tüm isteklerini dikkate almakta ürettiği çözüm önerilerini alternatifli olarak yine müşterilerinin tercihine sunarak işin her aşamasında müşterilerinin fikirlerine saygı göstermetkedir.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri kendi kurumsal alt yapısını arge çalışmaları ile derinleştirerek daha kaliteli ve daha kullanışlı montaj uygulamaları elde etme yolunda estetik değer ve beklentileri de gözden kaçırmadan Uşak ve çevresinde yoluna devam eden saygın kuruluşlardan bir tanesidir.


TEKLİF AL!

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

Kvkk Aydınlatma Metni okudum kabul ediyorum