Şeffaf Store

AÇIKLAMA

Şeffaf Store

Doğan Tente Cephe Sistemleri hizmet verdiği store sistemleri sahasında kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store sistemlerinin montaj işlemlerini üstlenmektedir.

 

Store sistemleri arasında yer alan şeffaf store sistemleri kafe, restaurant vb. açık alanlarda özellikle tercih edilen ve yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından tüm insanları koruyan bir sistemdir.

 

İster motorlu olsun isterse de motorsuz bir düzenekle çalışsın Doğan Tente uzman çalışanları ile uygulamanın kurulacağı zemin ve mekan farketmeksizin tüm montaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.

 

Uşak ve çevresinde yoğun rağbet gören şeffaf store uygulamasında tercih edilen şeffaf brandalar sayesinde içerisinde bulunulan mekandan dışarısı rahatlıkla görülebilmekte böylelikle korunaklı bir ortamda manzaranın keyfi sürülmektedir.

 

Doğan Tente özellikle store sistemleri sahasında ürettiği ürünlerle kaliteli ve sorunsuz çözüm ortaklığı oluşturan Doğan Güneş Cephe Sistemleri ile ortak çözüm arayışlarına girerek imalatı gerçekleştirilen uygulamaların sadece montajını montaj ile birlikte bakım ve kontrol faaliyetlerini de üstlenmektedir.

 

Bir anlamda dış mekan uygulaması olarak kabul gören şeffaf store sistemleri uygulaması kolay temizlenebilir yapısı ve estetik görünümü ile insanların sıklıkla tercih ettiği kullanışlı bir sistemdir.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri ile başta Uşak olmak üzere çevre illerde İzmir ve Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de montaj uygulaması gerçekleştirilen şeffaf store sistemleri dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde insanlara sorun teşkil etmeden kullanılabilmektedir.

 

Özellikle gün içerisinde bahçe şartlarında ya da mekanın dışında ki bir alanda Doğan Tente tarafından başarıyla uygulanan şeffaf store sistemleri gün ışığının tamamını alan özel yapısı sayesinde oldukça rağbet görmektedir.

 

Hafifliği ve sağlamlığının yanı sıra kolay açılıp kapanabilme özelliklerini de bünyesinde barındıran şeffaf store uygulamalarında Doğan Tente’nin müşterilerine sağladığı uygun ödeme kolaylıkları montaj faaliyetlerinin oldukça revaç görmesine neden olmaktadır.

 

Doğan Tente, cephe sistemleri sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini  montaj hizmeti ile pekiştirerek birikimini sahaya taşımış öncü kimliğini pekiştirmiştir.

 

Doğan Tente montaj işlemlerini üstlendiği store sistemlerinin yanı sıra pergola sistemleri ve cam balkon sistemlerinde de başarı ile hizmet vermektedir.

 

Doğan Tente Cephe Sistemleri store sistemleri kapsamında kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store hizmeti verirken pergola sistemleri içerisinde raylı otomatik pergola ve oval pergola montaj işlerini üstlenmektedir. Cam balkon sistemleri sektöründe ise beşli sistem dikey çalışır cam balkon, yatay çalışır cam balkon, 5’li cam sürme ve store perde kepenk tarzında ürünlerinin montajını gerçekleştirmektedir.


TEKLİF AL!

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

Kvkk Aydınlatma Metni okudum kabul ediyorum