Store Sistemleri

Store Sistemleri 1
Store Sistemleri 2

AÇIKLAMA

Store Sistemleri

Doğan Tente başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de store sistemleri sahasında özellikle de montaj hizmeti ile faaliyet göstermektedir.

 

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda ve teknolojik yenilikleri de göz önünde bulundurarak üreticiden aldığı ürünleri müşterileri ile buluşturan Doğan Tente hizmet verdiği montaj işlemlerinde kaliteli personeli ve donanımlı ekipmanı ile sorunsuz uygulamalara imza atmaktadır.

 

Uşak’ta tente sektöründe uzun bir zamandır başarı ile faaliyet gösteren Doğan Tente müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğü işlerinde montaj uygulamaları sırasında ortaya çıkabilecek sorunları önceden tahmin ederek önlem almakta ve iş sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların önünü alabilmektedir.

 

Yetişmiş kadrosu ile store sistemleri sahasında Uşak’ta montaj hizmeti veren Doğan Tente talep olunması durumunda sadece Uşak’ta değil ilk etapta İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de faaliyet gösterebilmektedir.

 

Çözüm odaklı firma anlayışını hizmet verdiği sektörde yaptığı işlerle ortaya koyan Doğan Tente müşterilerine sağladığı uygun ödeme kolaylıkları ile de sektörde ve özelliklede Uşak’ta tente sahasında tercih edilen bir marka değeri taşımaktadır.

 

Kaliteli hizmet misyonu ile faaliyetlerine başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de en son teknolojik donanımla devam eden Doğan Tente hizmet verdiği montaj sahasında referansları ve kaliteden ödün vermeyen çizgisi ile store sistemleri sektöründe bölgede hizmet veren öncü bir kuruluştur.

 

İşi üstlendiği ilk andan itibaren montaj hizmeti sırasında ve uygulama sonrasında müşterilerinin tüm beklentilerine en ideal çözümlerle cevap veren Doğan Tente hizmet kalitesini kendi bünyesinde yetişmiş kadrosu ile uyguladığı projelerde Uşak’ta tente işlerinde ortaya koyabilmiş seçkin bir firmadır.

 

Doğan Tente yenilikçi yapısı, ilkeli çalışanları, prosfesyonel servis ağı ve kaliteli yetişmiş uzman çalışanları ile sektöre ivmet katmış ve store sistemleri sahasında üreticilerin ürettiği ürünleri müşterileri ile buluşturarak başarılı bir şekilde montaj işlemi yapan bir markadır.

 

Uşak’ta store sistemleri anlamında üretici firmaların imalatını gerçekleştirdiği ürünleri alarak montaj hizmeti veren Doğan Tente her geçen gün kendini yenileyerek modern kimliğini korumaktadır.

 

Doğan Tente Doğan Cephe Güneş Sistemleri gibi Uşak’ta tente sektöründe üretim yapan bir firma değil imalatı yapılan tüm ürünleri alarak müşteri ile buluşturan ve sadece montaj hizmeti veren bir faaliyet alanına sahiptir.

 

Uşak’ta Store sistemleri sektöründe Kış Bahçesi, Dikey Store ve Şeffaf Store uygulamalarının montajını gerçekleştiren Doğan Tente bu anlamda özellikle de montaj sırasında hem kullandığı teknik ekipmanlar hem de montaj hizmetinde çalışan uzman personelin birikimi ile montaj faaliyetini başarı ile sonuçlandırmakta imza attığı projelerle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.


TEKLİF AL!

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.

Kvkk Aydınlatma Metni okudum kabul ediyorum